Operator introducere si validare date – Office job

Operator introducere si validare date!

Centrul de Cercetari si Studii Calitative si Cantitative
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/operator-introducere-si-validare-date-office-job/
Compania Centrul de Cercetari si Studii Calitative si Cantitative
Postul cautat: Operator introducere si validare date!
Descrierea postului:

Centrului de Cercetari si Studii Calitative si Cantitative, companie din Cluj Napoca ce este specializata in analizele de piata si economice, gestiune de baze de date, sondaje de opinie si colectare de date etc. Suntem o firma serioasa cu o experienta de peste 10 ani si cautam persoane valoroase care sa se alature echipei noastre.
In aceasta luna suntem in cautare de vorbitori de limba albaneza din Cluj Napoca pentru o viitoare colaborare cu firma noastra.
Din 2015 se vor deschide pozitii si pe urmatoarele limbi: albaneza, armeana, daneza, suedeza, norvegiana, germana, rusa, franceza, spaniola, italiana, engleza, croata, sarba, macedona, coreeana, slovena, bulgara, chineza, ceha, araba, finlandeza, ebraica, japoneza, portugheza, poloneza, slovaca, ucrainiana.
Posturile deschise sunt de Operator introducere si validare date, acestea presupunand prospectarea mediilor informatice pentru obtinerea informatiilor, capacitate de analiza pentru a selecta informatiile relevante, completarea corecta si completa a informatiilor gasite.
Persoanele interesate pot sa ne trimita CV-ul pe adesa de e-mail autoritati@ccscc.ro

Localitatea: Cluj
Studii necesare: Superioare
Limbi straine: Albaneza, Engleza
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: autoritati@ccscc.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/operator-introducere-si-validare-date-office-job/,subiect=Detalii despre anuntul Operator introducere si validare date – Office job,anuntul=Operator introducere si validare date – Office job']

Comments are closed.