Manager Centru de Formare in Hosman

Manager

Asociatia Elijah
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/manager-centru-de-formare-in-hosman/
Compania Asociatia Elijah
Postul cautat: Manager
Descrierea postului:

Asociatia Elijah deschide un centru de formare pentru tineri cu
situatie sociala dificila, fara resurse financiare. Proiectul tinteste
in special tinerii de etnie rroma.
Am reusit sa construim acest Centrul Social cu foarte multa munca (
Scoala de formare pentru tineri), punandu-i numele sugestiv “Stella
Matutina”in Hosman, langa Sibiu.
Tinerii vor fi instruiti la cel mai inalt nivel. Vor intra in tainele
gatitului, servitului mesei, menajului, curateniei, ale bunelor
maniere si conversatiei.
Zilnic, in Stella Matutina va trebui organizat pranzul pentru cel
putin 30 de persoane, va fi de supravegheat si coordonat o gradina de
zarzavaturi. Va fi nevoie sa gandim si sa organizam evenimente pentru
ospetii nostri.
Pentru toate acestea cautam o persoana responsabila, cu abilitati
manageriale, flexibila la program, capabila sa conduca o echipa
puternica.
Pentru detalii despre activitatea asociatiei, accesati www.elijah.ro
Tinerii saraci au nevoie de o sansa. Pe care noi le-o oferim. Dar au
nevoie de ajutorul tau.
Daca acest proiect a reusit sa-ti atraga atentia, asteptam o scrisoare
de intentie si un CV la:ruth.zenkert@elijah.ro

Localitatea: Hosman
Studii necesare: Universitare
Limbi straine: Germana
Carnet de sofer: Yes
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: ruth.zenkert@elijah.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/manager-centru-de-formare-in-hosman/,subiect=Detalii despre anuntul Manager Centru de Formare in Hosman,anuntul=Manager Centru de Formare in Hosman']

Comments are closed.