Intership (practica)

Internship

Consilo WEB
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/intershippractica-consilo-web/
Compania Consilo WEB
Postul cautat: Internship
Descrierea postului:

1. Eligibilitate – oricine doreste dar trebuie sa fi terminat liceul

2. Program intership:

a. Program scurt – 4h sau de la 8-12 sau de la 1-5, cu 2 pauze mici de 10 minute – minim 10 sesiuni, maxim 20

b. Program complet – 8h 8-17, 3 pauze mici de 10 min si o pauza mare de jumatate de ora – minim 10 sesiuni, maxim 20

3. Ce invata/primeste:

a. Contract de intership + adeverinta practica + Scrisoare de recomandare la final (in functia de nota luata la evaluarea finala)

b. Training de vanzari, training pe produele si serviciile pe care le folosim/vindem(campanii, produse, servicii) – fiecare dintre ele finalizate cu evaluare

c. Suport neconditionat pentru absolut orice situatie

d. O sa fie pus in situatii de job pe care trebuie sa le rezolve

e. Un super coleg/colega care o sa fie “Acolo” pentru orice

f. Acces la biblioteca companiei noastre cat si la bazele noastre de date

g. Cafea, ceai, apa adica un mediu de lucru normal…in unele zile chiar si cu muzica pe fundal

h. Mai sunt cateva suprize… printre care si un job adevarat in echipa noastra

4. Ce trebuie sa ofere colegul venit in intership

a. Bun simt

b. Deschidere fata de nou

c. Ambitia de a se autodezvolta continuu

d. Trebuie neaparat sa aibe vise ca sa le putem indeplinii impreuna

Daca crez ca te potrivesti, da-mi un e-mail pe Mihai@consilo.ro si spune-mi
– Ce ti-a placut/iti place cel mai mult in liceu/facultate si de ce?

– Care sunt visele tale si ce te impiedica sa le indeplinesti?

– Ce iti doresti cel mai mult de la viata ta profesionala?

– Ca esti dispus sa faci sa devii un om de success.

Apoi te voi contacta eu pentru a te invita la interviul de intership.

Localitatea:
Studii necesare:
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: Mihai@consilo.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/intershippractica-consilo-web/,subiect=Detalii despre anuntul Intership (practica),anuntul=Intership (practica)']

Comments are closed.