Inginer Calitate_Oportunitate pentru absolventi

Inginer Calitate in relatia cu clientul

EuroTriade
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/inginer-calitate_oportunitate-pentru-absolventi/
Compania EuroTriade
Postul cautat: Inginer Calitate in relatia cu clientul
Descrierea postului:

Cautam pentru clientul nostru, companie automotive din judetul Alba un absolvent de studii tehnice pentru un post de Inginer Calitate in relatia cu clientul.

Localitatea: Sebes
Studii necesare: Licenta (finalizat) in inginerie
Limbi straine: Germana (minim mediu)
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:

Bune abilitati de comunicare
Dorinta de dezvoltare
Dorinta de a lucra intr-un mediu performant, cu colectic tanar

Pachet salarial / beneficii:

Formare in strainatate
Expunere in relatia cu clientul
Mediu multinational
Echipa tanara si dinamica

Telefon contact: 407-852-05694
Email: oana.vrabie@eurotriade.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/inginer-calitate_oportunitate-pentru-absolventi/,subiect=Detalii despre anuntul Inginer Calitate_Oportunitate pentru absolventi,anuntul=Inginer Calitate_Oportunitate pentru absolventi']

Comments are closed.