Inginer Calitate

Inginer Calitate (electronice)

EuroTriade
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/inginer-calitate/
Compania EuroTriade
Postul cautat: Inginer Calitate (electronice)
Descrierea postului:

Cautam pentru clientul nostru, companie automotive in domeniul electronicii un Inginer Calitate.

Localitatea: Sibiu
Studii necesare: Licenta (finalizat) in inginerie
Limbi straine: Engleza (avansat), Germana (avantaj)
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:

Cautam o persoana cu experienta in Calitate, cu bune cunostinte ale metodelor folosite in automotive si cu background in electronica.

Pachet salarial / beneficii:

Companie multinationala
Mediu de lucru placut
Beneficii competitive
Formare

Telefon contact: 407-852-05694
Email: oana.vrabie@eurotriade.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/inginer-calitate/,subiect=Detalii despre anuntul Inginer Calitate,anuntul=Inginer Calitate']

Comments are closed.