CONSULTANT VANZARI ANVELOPE si PIESE AUTO

PREMIO MADNIK
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/consultant-vanzari-anvelope-si-piese-auto/
Compania PREMIO MADNIK
Postul cautat: CONSULTANT VANZARI ANVELOPE si PIESE AUTO
Descrierea postului:

PREMIO MADNIK Sibiu angajaza consultant de vanzari anvelope piese auto cu experienta in domeniu pentru magazinul situat in Sibiu Calea Gusteritei nr21-23(fosta benzinarie Balanta):

Principalele sarcini ale postului sunt:
– vanzarea de anvelope,piese si accesorii clientilor – preluare comenzi- identificarea anvelopelor,pieselor si accesoriile in programele de cautare speciale- consilierea clientilor si ofertarea produselor- gestionarea stocului de la punctul de lucru- aranjarea produselor din magazin

Se ofera salariu motivant.

Localitatea: Sibiu
Studii necesare: Medii
Limbi straine:
Carnet de sofer: Yes
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:

Cerinte
– Persoana organizata, dinamica, cu initiativa
– Abilitati de interactionare cu clientii- Cunostinte în domeniul auto- Experienta în domeniul vanzarilor de piese schimb minim 1 an- Cunoasterea programelor speciale de identificare a pieselor- Cunostinte in utilizarea calculatorului- Seriozitate
-Permis de conducere cat. B

Pachet salarial / beneficii:

Telefon contact: 076-907-8313
Email: madalin.ghita@anvelopex.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/consultant-vanzari-anvelope-si-piese-auto/,subiect=Detalii despre anuntul CONSULTANT VANZARI ANVELOPE si PIESE AUTO,anuntul=CONSULTANT VANZARI ANVELOPE si PIESE AUTO']

Comments are closed.