Broker in asigurari

Global Assistance Broker Sibiu
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/broker-in-asigurari/
Compania Global Assistance Broker Sibiu
Postul cautat: Broker in asigurari
Descrierea postului:

Global Assistance Broker Sibiu cauta pentru echipa sa :

Principale responsabilitati:
– Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti;
– Prospectarea si identificarea de noi clienti;
– Coordonarea si motivarea echipei in vederea atingerii target-ului.

Candidatii interesati sunt rugati sa-si trimita CV-ul, insotit de o scrisoare de intentie, la urmatoarea adresa de e-mail: angela.novac@globalassistancebroker.ro
Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale si ne rezervam dreptul de a contacta doar candidatii selectati pentru interviu.

Localitatea: Sibiu
Studii necesare: Studii superioare, sau in curs de finalizare;
Limbi straine: Engleza - nivel avansat;
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:

Cerinte:
– Experienta in asigurari generale – minim 2 ani;
– Abilitati de prezentare si de vanzare, atentie fata de nevoile clientului;
– Capacitatea de a-i motiva pe ceilalti si de lucru in echipa;
– Integritate si orientare catre rezultate;

– Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
– Orice alte certificari in domeniul asigurarilor constituie un avantaj.

Pachet salarial / beneficii:

Se ofera:
– Comisioane in functie de performante ;
– Bonusuri in functie de performante;
– Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic;

Telefon contact:
Email: angela.novac@globalassistancebroker.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/broker-in-asigurari/,subiect=Detalii despre anuntul Broker in asigurari,anuntul=Broker in asigurari']

Comments are closed.