Asistenti medicali Spitalul Royal Devon si Exter, UK

Asistent medical generalist

CPL Healthcare
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-spitalul-royal-devon-si-exter-uk/
Compania CPL Healthcare
Postul cautat: Asistent medical generalist
Descrierea postului:

CPL Healthcare – www.cplhealthcare.com – cea mai mare companie de recrutare din Irlanda, recruteaza asistente medicale pentru spitalul NHS Royal Devon si Exeter din Marea Britanie. Clientii nostri sunt interesati atat de asistenti medicali cu experienta cat si de proaspat absolventi, oferind contracte pe timp nedeterminat in diferite sectii: Medicina generala, Chirurgie, Recuperare, Pneumologie, Geriatrie, Urologie.

Localitatea: Exeter, Marea Britanie
Studii necesare: Diploma Asistent Medical Generalist
Limbi straine: Engleza
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:

• Diploma de asistent medical
• Bune cunostinte de limba engleza (nivelul B2)
• Esti inregistrat la NMC sau eligibil pentru a aplica

Pachet salarial / beneficii:

– Contracte pe timp nedeterminat, fulltime Band 5 (37,5 ore/saptamana , orele suplimentare platite)
– Contract direct cu spitalul
– Salariu cuprins intre 21.692£ –27.901£ ( sau 29.654€ – 38.523€) pe an, la care se adauga plata garzilor si a orelor suplimentare
– Inductie la locul de munca prin training asigurat de angajator; in aceasta perioada sunteti platit pentru a invata si a va adapta noului sistem
– Inscrierea automata la sistemul de pensii si NINO (sistemul asigurarilor sociale)
– 27 de zile de concediu de odihna platit
– Ajutor pentru relocare
– portunitate de crestere pe plan profesional

Pachet de relocare:
– Acoperirea zborului de relocare pana la valoarea de 250£
– Bilet de avion gratuit, daca acesta se incadreaza in valoarea de 250£
– Cazare gratuita pe durata a doua luni, asigurata de angajator
– Cazare provizorie pe durata a doua luni asigurata de angajator (acolo unde este cazul) sau plata compensatorie a unei cazari (in valoare de maxim 800£)
– Plata zborurilor de intoarcere catre casa in concedii – atat dupa primele 6 luni de lucru cat si dupa 12 luni (pana la maxim 150£ pe zbor de intoarcere)
– Returnarea costurilor complete de inregistrare la NMC
– Asistenta pentru relocarea familiei

Telefon contact: 353-148-25443
Email: asistentimedicali@cplhealthcare.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-spitalul-royal-devon-si-exter-uk/,subiect=Detalii despre anuntul Asistenti medicali Spitalul Royal Devon si Exter, UK,anuntul=Asistenti medicali Spitalul Royal Devon si Exter, UK']

Comments are closed.