Asistenti Medicali, Azil de batrani, £13.13 – £14.43/h

Asistent Medical

VPL Healthcare
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-azil-de-batrani-13-13-14-43h/
Compania VPL Healthcare
Postul cautat: Asistent Medical
Descrierea postului:

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Centre de Ingrijire
Interviuri: 23 Iulie
Locatii: West Sussex, Hampshire, Bristol, Worcestershire, Northamptonshire, Midlands
Tipul job-ului: Full time
Salariu: £13.13 – £14.43/h

Localitatea: West Sussex, Hampshire, Bristol, Worcestershire, Northamptonshire, Midlands
Studii necesare: minim studii postliceale
Limbi straine: engleza
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:

Conditii de eligibilitate:
• Minim 6 luni experienta (voluntariatul se considera experienta)
• In curs de inregistrare la NMC (prima taxa platita)
• Nivel de limba engleza: conversational

Pachet salarial / beneficii:

Beneficii:
• Contract: permanent
• Perioada de proba: 3 – 6 luni
• Program standard de lucru: 37.5 – 40 ore / sapt
• Ture de noapte si ture de zi
• Durata turelor: 12 si 8 ore
• Concediu anual: 28 de zile
• Salariu: £13.13 – £14.43/ora pentru asistentii cu PIN si £6.97/h pentru asistentii cu PRN (pana la primirea PIN-ului)
• Schema de pensii
• Orele suplimentare sunt platite additional
• Bilet de avion platit de angajator
• Sprijin financiar de la angajator pentru noii angajati privind prima luna de cazare si depozitul (imprumutul va fi apoi dedus din salariu pe o perioada cuprinsa intre 6-12 luni)
• Program de inducție: 7 zile de training la un hotel unde asistentii vor primi inducție completă și formare – toate mesele vor fi furnizate în timpul acestei săptămâni
• Candidatii vor fi asteptati la aeroport

VPL Healthcare va ofera suport gratuit cu:
• Inregistrarea la NMC
• Simulari de interviu in limba engleza
• Materiale pregatitoare pentru interviu

Telefon contact: 072-333-1936
Email: ioana@vplhealthcare.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-azil-de-batrani-13-13-14-43h/,subiect=Detalii despre anuntul Asistenti Medicali, Azil de batrani, £13.13 – £14.43/h,anuntul=Asistenti Medicali, Azil de batrani, £13.13 – £14.43/h']

Comments are closed.