Anunt valabil inclusiv pentru tinerii fara BAC

Lucrator comercial

Lugera
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/anunt-valabil-inclusiv-pentru-tinerii-fara-bac/
Compania Lugera
Postul cautat: Lucrator comercial
Descrierea postului:

Pentru clientul nostru, un important supermarket de pe piata, cu o experienta de peste jumatate de secol, suntem in cautarea unui Lucrator Comercial.

Proiectul se deruleaza pe parcursul a 3 ani si are ca scop atragerea tinerilor sa invete o meserie (in cazul de fata, formare in retail). Programul urmareste formarea in retail si presupune 20% din timp parte teoretica si 80% formare practica. La finalul programului, angajatii vor primi o diploma de Comerciant.

Responsabilitati:
· Asigurarea necesarului de marfa la raft;
· Sortarea si verificarea marfii;
· Expunerea etichetelor si a afiselor in functie de cerintele curente;
· Verificarea termenului de valabilitate al produselor;
· Inlaturarea produselor deteriorate;
· Realizarea comenzilor in functie de necesitate;
· Oferirea informatiilor despre marfa expusa la solicitarea clientilor

Daca sunteti interesati va rog sa trimiteti CV-ul pe adresa rebeca.toader@lugera.ro

Localitatea: Sibiu
Studii necesare:
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: ciucamarius@gmail.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/anunt-valabil-inclusiv-pentru-tinerii-fara-bac/,subiect=Detalii despre anuntul Anunt valabil inclusiv pentru tinerii fara BAC,anuntul=Anunt valabil inclusiv pentru tinerii fara BAC']

Comments are closed.