Angajez personal magazin tutun

Personal vanzari magazin

ANTARES TOBACCO
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajez-personal-magazin-tutun/
Compania ANTARES TOBACCO
Postul cautat: Personal vanzari magazin
Descrierea postului:

VANZARE PRODUSE TUTUN , ACCESORII FUMATORI ,MICI CADOURI.
PROGRAM 2 SCHIMBURI 10.00-16.00 SI 16.00-22.00
RESPONSABILITATI:
– consiliaza clientii in alegerea produselor, inclusiv consiliere referitor la specificatiile tehnice ale produselor;
– urmareste realizarea obiectivelor comunicate de catre companie;
– incaseaza contravaloarea produselor pe casa de marcat;
– efectueaza toate operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
– receptioneaza si inventariaza marfa.
CERINTE:
– orientare catre client;
– abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
– aspect fizic placut, ingrijit;
– capacitate si disponibilitate de a invata caracteristicile tehnice ale produselor si tehnicile de vanzare agreate de companie;
-asigurarea ordinii si curateniei spatiului de lucru.
– punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
– disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi.
BENEFICII :
-salariu fix + comision in functie de vanzari
-tichete de masa

Localitatea: SIBIU
Studii necesare: MEDII
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact: 075-227-4135
Email: antarestobacco@yahoo.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajez-personal-magazin-tutun/,subiect=Detalii despre anuntul Angajez personal magazin tutun,anuntul=Angajez personal magazin tutun']

Comments are closed.