Angajam Pizzer si Ajutor Pizzer

Pizzer si Ajutor Pizzer

Carrefour SA Sibiu
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajam-pizzer-si-ajutor-pizzer/
Compania Carrefour SA Sibiu
Postul cautat: Pizzer si Ajutor Pizzer
Descrierea postului:

Cautam pizzer si ajutor pizzer pentru magazinul Carrefour Sibiu.
Relatii si informatii la Receptie clienti.

Localitatea: Sibiu
Studii necesare: Min. medii
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:

Cu sau fara experienta, seriozitate, rezistenta la stres, pasiune si implicare. Sanse reale de dezvoltare si promovare.

Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: dmpwc_de@ymail.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajam-pizzer-si-ajutor-pizzer/,subiect=Detalii despre anuntul Angajam Pizzer si Ajutor Pizzer,anuntul=Angajam Pizzer si Ajutor Pizzer']

Comments are closed.