Administrator Continut Online

Confidential
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/administrator-continut-online/
Compania Confidential
Postul cautat: Administrator Continut Online
Descrierea postului:

Responsabilitati:
• Creare si traducere continut text pe baza unor specificatii clare
• Creare continut pentru campaniile de promovare
• Administrare pagina de facebook
• Administrare pagini si continut site
• Verificare continut si remediere greseli(gramaticale sau de logica)
• Testare site si raportare greseli

Localitatea: Sibiu-Oricare
Studii necesare: liceu
Limbi straine: Engleza
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:

Cerinte:
• Cunostiinte limba engleza avansat.
• Cunostiinte limba ROMANA corect si avansat 🙂
• Cunostiinte navigare internet( chiar si facebook-ul conteaza)
• Cunostiinte operare calculator(fara solitaire si mario)
• Persoana vesela si pozitiva

Pachet salarial / beneficii:

Beneficii:
• Vei lucra de acasa si iti faci singur programul
• Acceptam aplicanti din orice regiune a tarii
• Salariu motivant in functie de cat muncesti(muncesti mult castigi mult)

Telefon contact: 074-194-2892
Email: tiberiu.badea@mobauto.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/administrator-continut-online/,subiect=Detalii despre anuntul Administrator Continut Online,anuntul=Administrator Continut Online']

Comments are closed.