Operatoare/Asamblatoare mase plastice; Controlor CTC

Flaro
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/1494/
Compania Flaro
Postul cautat: Operatoare/Asamblatoare mase plastice; Controlor CTC
Descrierea postului:

Flaro (www.flaro.com),este unul dintre cei mai cunoscuti producatori de articole de papetarie din Romania si un important producator de subansamble pentru diverse industrii de pe pietele internationale:
industria auto, electrotehnica etc.Pentru a ne intari echipa de productie si asigurarea calitatii, cautam:

OPERATOARE MASE PLASTICE ( calificare la locul de munca, disponibilitate de lucru in trei schimburi
ASAMBLATOARE PIESE (disponibilitate de lucru in trei schimburi)
CONTROLOR CTC (Cerinte: cunostinte PC; cunostinte desen tehnic ;experienta de lacatus sau frezor sau strungar)

Localitatea: Sibiu
Studii necesare:
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:

Oferim un mediu de munca modern, un pachet salarizare atractiv, incluzand
bonusuri de performanta, tichete de masa, abonament transport si altele.

Telefon contact:
Email: minodora.draghiciu@flaro.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/1494/,subiect=Detalii despre anuntul ,anuntul=']

Comments are closed.