Inginer Constructor si Finisor cu experienta

XUX investment
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/1460/
Compania XUX investment
Postul cautat: Inginer Constructor si Finisor cu experienta
Descrierea postului:

XUX Investment, companie de constructii angajeaza Inginer Constructor. Cerinte: limba germana nivel mediu, experienta 2 – 5 ani. Dispus la lucru pe santier atat in tara cat si in strainatate. Salariu motivant in functie de performante.

XUX Investment, companie de constructii angajeaza Finisor cu experienta, dispus la lucru pe santier atat in tara cat si in strainatate. Salariu motivant.

Localitatea: Sibiu
Studii necesare:
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact: 037-130-6055
Email: office@xuxinvestment.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/1460/,subiect=Detalii despre anuntul Inginer Constructor si Finisor cu experienta,anuntul=Inginer Constructor si Finisor cu experienta']

Comments are closed.