Asistenti Medicali, Spital UK, £21 692 – £28 180/an

Asistent Medical

VPL Healthcare
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-spital-uk-21-692-28-180an/
Compania VPL Healthcare
Postul cautat: Asistent Medical
Descrierea postului:

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Public
Locatie: Northampton
Interviuri: 14, 15, 16 Iulie la Bucuresti
Salariu: £21 692 – £28 180/an

Localitatea: Northampton
Studii necesare: minim studii postliceale
Limbi straine: engleza
Carnet de sofer: No
Operare calculator: No
Alte cerinte / responsabilitati:

• Asistenti calificati, cu/fara experienta
• In curs de inregistrare la N.M.C. (prima taxa platita si actele trimise)
• Standard bun de cunostinte de limba engleza (nivel conversațional + termeni medicali).

Pachet salarial / beneficii:

• Salariu asistenti cu PIN: £21 692 – £281 80/an
• Salariu asistenti cu PRN: £16 633 – £19 461/an
• Training si mentorat oferit in prima luna de munca
• Concediu anual de 27 zile
• Program de lucru: 37.5 ore pe saptamana (cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare, ture de noapte, ture de week-end, platite aditional)
• Prima luna de cazare gratuita
• Bilet de avion gratuit
• Candidatii vor fi preluati de la aeroportul din UK si condusi catre cazare

Telefon contact: 073-055-8662
Email: mioara@vplhealthcare.com
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/asistenti-medicali-spital-uk-21-692-28-180an/,subiect=Detalii despre anuntul Asistenti Medicali, Spital UK, £21 692 – £28 180/an,anuntul=Asistenti Medicali, Spital UK, £21 692 – £28 180/an']

Comments are closed.