Angajare optica medicala

Asistenta medicala/optometrist cu experienta sau dispusa sa invete

Optica medicala
Link anunt https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajare-optica-medicala/
Compania Optica medicala
Postul cautat: Asistenta medicala/optometrist cu experienta sau dispusa sa invete
Descrierea postului:

Optica medicala angajeaza persoana motivata, cu experienta sau dispusa sa invete.
Programul este de la 14 la 20.
Va rugam trimiteti CV-ul la adresa: marius.ciuca@jobinsibiu.ro

Localitatea: Sibiu
Studii necesare:
Limbi straine:
Carnet de sofer: No
Operare calculator: Yes
Alte cerinte / responsabilitati:
Pachet salarial / beneficii:
Telefon contact:
Email: marius.ciuca@jobinsibiu.ro
Daca te intereseaza acest anunt ne poti contacta folosind formularul de mai jos: [si-contact-form form='1' hidden='id_anunt=https://www.jobinsibiu.ro/oferta/angajare-optica-medicala/,subiect=Detalii despre anuntul Angajare optica medicala,anuntul=Angajare optica medicala']

Comments are closed.